środa, 7 maja 2014

Przeżegnać się potrafię

Prawą rączkę uniosę,
Do czółka ją przyłożę,
Później na serduszku położę,
Do ramienia lewego złożę,
I to prawe też pogłaskam,
Teraz dłonie złożę, nie zaklaskam.
Tak się z Bozią witam i żegnam.
Z ranka samego, każdego dnia pięknego.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz