BajaCzytaja
środa, 7 maja 2014
Przeżegnać się potrafię
Prawą rączkę uniosę,
Do czółka ją przyłożę,
Później na serduszku położę,
Do ramienia lewego złożę,
I to prawe też pogłaskam,
Teraz dłonie złożę, nie zaklaskam.
Tak się z Bozią witam i żegnam.
Z ranka samego, każdego dnia pięknego.
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz
Nowszy post
Starszy post
Strona główna
Subskrybuj:
Komentarze do posta (Atom)
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz