środa, 7 maja 2014

Hej Aniołku

Hej Aniołku Cudny fiołku !
Uśmiechnij się do mamy,
Uśmiechnij się do taty.
Od damy ci serduszko całe, 
Nie na raty.
Podarujemy ci ramiona swoje.
Gdy Ci będzie ciężko
Byś poczuł się w nich jak kwiatów zwoje.
Będziemy dla Ciebie schronieniem zawsze we dwoje.
Bądź zawszę promienny.
Lecz stały, nieporywczy i zmienny.
Dla ludzi uczynny i sumienny,
A teraz Niech Bóg czuwa nad twym
Maleńkim ciałkiem.
Byś zawsze był zdrowy całkiem.
Niech w życiu sama miłość cię otacza,
A Anioł aureolę opieki nad tobą roztacza.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz